Soma Tela Çanta
In: Uncategorized0

Soma Tela Çanta – 0 507 745 12 66

Soma Tela Çanta firması olan basakposet.com olarak sizlere Soma ilçemizin her yerinde tela çanta çözümleri sunmaktadır.

Soma Tela Çanta üretimi yapan ve özellikle de kaliteli işe önem veren çok firma yoktur. Başak Poşet olarak üretmiş bulunduğumuz Tela Çanta ürünlerini Türkiye’nin her şehrine kargoyla gönderilmektedir. Tela Çanta bastırmak isteyen müşterilerimiz iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirler. Bir çok sektörde yüzlerce işletme sahibi Tela Çanta tercihi olarak çoğu zaman Başak Poşeti tercih etmektedir. Görsel çalışmasının rahatlıkla uygulandığı baskılı poşetler uygun fiyat avantajlarıyla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Nonwoven çanta olarak da adlandırılan tela çanta tamamen doğa dostudur. % 100 doğal tela kumaş çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Antibakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen ve dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Tela çanta müşteri talebine göre istenilen kumaş renk, ebat ve farklı modellerde üretilebilmektedir.

Soma Baskılı Poşet
Soma Baskılı Poşet

Üretilen tela çantalarda baskılı baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilmektedir. Günlük hayatınızın birçok alanında kullanabileceğiniz tela bez çanta, promosyon çantalar içerisinde en uygun maliyetli olanıdır. Ham tela, uzun ömrü sayesinde çekici bir reklam malzemesidir.

Bez çanta çevreye duyarlılığınızı ön planda tutan ve uzun süre kullanılabilir özelliği ile tavsiye edebileceğimiz bir promosyon ürünüdür. Promosyon bez çanta, ham bez çanta, Tela çantalar, imperteks çanta, kanvas çanta, sırt çantalar, ve diğer kumaşlardan körüklü ve körüksüz çantalar, uzun ve kısa saplı çantalar olarak şekillendirebilirsiniz. Baskı Ofset teknolojisini kullanma, en kaliteli görseller ve fiyatlarımız ile en uygun hizmet etme konusunda iddialıyız.

Tela Çanta (yumuşak, dayanıklı) Genellikle Giyim, Gsm Market, Sürücü Kursları, Ayakkabı, Teknik Servisler, Güvenlik Sistemleri, Kozmetik Bijuteri, Kırtasiye,  Perde ve Çeyiz mağazaları, Oyuncak firmaları, Yapı Denetimler, Dersaneler, Kreşler gibi ürün satan yada kullananlar için ideal çantalardır. Başak Poşet Baskı firmaları arasında hep üst konumda yer almayı hedefleyerek köklü çözümler sunan firmamız teknoloji ile tecrübesini aynı kategoride birleştirip mükemmel çözümler üretmekte. Bu şekilde üretmiş olduğu her türlü ambalaj, poşet, çanta, promosyon gibi ürünler kalitesi ve kullanışlı olmasıyla tercih edilmekte.

Tela Çanta fiyatları en uygun firmamıza ulaşmak için ; 0 507 745 12 66 her zaman bir adım yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button