In: Uncategorized0

İstanbul Tela Çanta – 0 507 745 12 66

Tela Çanta firması olan basakposet.com olarak sizlere  İstanbul ilimizin her yerinde tela çanta çözümleri sunmaktadır.

İstanbul Tela Çanta üretimi yapan ve özellikle de kaliteli işe önem veren çok firma yoktur. Başak Poşet olarak üretmiş bulunduğumuz Tela Çanta ürünlerini Türkiye’nin her şehrine kargoyla gönderilmektedir. Tela Çanta bastırmak isteyen müşterilerimiz iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirler. Bir çok sektörde yüzlerce işletme sahibi Tela Çanta tercihi olarak çoğu zaman Başak Poşeti tercih etmektedir. Görsel çalışmasının rahatlıkla uygulandığı baskılı poşetler uygun fiyat avantajlarıyla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

İstanbul Baskılı Poşet
İstanbul Baskılı Poşet

Telaların incelikleri farklı farklı, 50 gram var, 65 gram, 55 gram, 70 gram. Genellikle her türlü sektörde bu çantalar kullanılıyor şu anda. Örneğin zincir mağazalarda kullanılıyor. Parayla satılıyor. Hayatın çok çeşitli alanlarında perdeciler kullanılıyor. Mukavemete dayanıklı, çok uzun ömürlü oluyor. Doğada çözülüyor. Ve poşet fiyatına yakın fiyatları. Yani poşet fiyatından sonra en çok tela çanta fiyatı uygun şu anda. Kumaş pahalı. Yani örneğin atıyorum. Dikişi frekans kesimi yöntemiyle olduğu için dikiş ücretinde ciddi anlamda bir ucuzlama oluyor. Yani normal manuel olarak düşünün bu çantaların birini dikmeye çalışsa pahalı olur. Ama bu dikişler, frekans kesimi ile olan dikişler normal dikişler kadar kaliteli ve çözülmez. Yani dikiş yırtılmaz anlamında o kadar iyi. Biz Fason dikiş parasına bile çantaları baskılı bir şekilde satıyoruz.

Poşet fiyatına yakın baskılı Tela Çanta Doğada daha hızlı çözülür…

Nonwoven çanta olarak da adlandırılan tela çanta tamamen doğa dostudur. % 100 doğal tela kumaş çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Antibakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen ve dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. İstanbul tela çanta müşteri talebine göre istenilen kumaş renk, ebat ve farklı modellerde üretilebilmektedir.

Üretilen tela çantalarda baskılı baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilmektedir. Günlük hayatınızın birçok alanında kullanabileceğiniz tela bez çanta, promosyon çantalar içerisinde en uygun maliyetli olanıdır. Ham tela, uzun ömrü sayesinde çekici bir reklam malzemesidir.

Bez çanta çevreye duyarlılığınızı ön planda tutan ve uzun süre kullanılabilir özelliği ile tavsiye edebileceğimiz bir promosyon ürünüdür. Promosyon bez çanta, ham bez çanta, Tela çantalar, imperteks çanta, kanvas çanta, sırt çantalar, ve diğer kumaşlardan körüklü ve körüksüz çantalar, uzun ve kısa saplı çantalar olarak şekillendirebilirsiniz. Baskı Ofset teknolojisini kullanma, en kaliteli görseller ve fiyatlarımız ile en uygun hizmet etme konusunda iddialıyız.

Tela Çanta (yumuşak, dayanıklı) Genellikle Tarhana, Giyim, Gsm Market, Sürücü Kursları, Ayakkabı, Teknik Servisler, Güvenlik Sistemleri, Kozmetik Bijuteri, Kırtasiye,  Perde ve Çeyiz mağazaları, Oyuncak firmaları, Yapı Denetimler, Dersaneler, Kreşler gibi ürün satan yada kullananlar için ideal çantalardır. Başak Poşet Baskı firmaları arasında hep üst konumda yer almayı hedefleyerek köklü çözümler sunan firmamız teknoloji ile tecrübesini aynı kategoride birleştirip mükemmel çözümler üretmekte. Bu şekilde üretmiş olduğu her türlü ambalaj, poşet, çanta, promosyon gibi ürünler kalitesi ve kullanışlı olmasıyla tercih edilmekte.

Tela Çanta fiyatları en uygun firmamıza ulaşmak için ; 0 507 745 12 66 her zaman bir adım yanınızdayız.

facebook sayfamız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button